Hayata bi mola; DÜŞ YOLA!

Amacımız

Düş Yola oluşumu tüm gezginlerin hikayelerin ortak toplanma yeridir. Yola çıkacak gezginlere öncülük etmektir. Bir kişinin hikâyesi değil birden fazla gezginin bir ülke hakkın olumlu ve olumsuz düşüncülerini dile getirip aynı bakış açısına sahip olan gezginlerin bu bilgileri referans alarak yola çıkmasıdır. Fransa’da nereleri gezebilirim, Almanya’da nerede kalınır, İtalya’da en iyi pizza nerede yenir gibi soruları gezginleri tecrübelerindenfaydalanmaktayız.

Düş Yola oluşumu Gezgin Hikâyeleri, Kamp Dünyası, Sokak Röportajları, Video Çekimleri kendi oluşturduğu kategorilerde farklı bir bakış açısı getirerek 7’den 70’e herkese yola çıkacak tüm kişiler için detaylı çalışmalar yaparak hizmet vermektedir.

Dünya genelinde seyahat eden bütün gezginlerin hikâyelerine yer vermesi, bunun getirisi olarak dünyayı gezen gezginlerin en iyilerini oluşturmak, en iyi kafe, en iyi hostel gibi gezginlerin en çok kullandığı yerleri oluşturmak ve ülkeleri ziyaret edecek gezginler için en güzel yaşanmış hikâyeleri okuyup yola çıkacak gezginler için ilham kaynağı olması, kendi rotalarını en iyi bilgilerle planlarına dahil etmesi için oluşturulmuş bir platformdur.

Kamp Dünyası için aynı çalışma şeklini devam ettirmektedir. Kamp kurmayı yaşam biçimi olarak benimsemiş gezginler için ve kamp hayatına yeni atılacak gezginler için Düş Yola sitesinde Dünya genelinde ve Türkiye’de İl ve Şehir çatısı altında nerede kamp atılır tüm yerleri detaylı olarak sunmayı hedefleri arasına koymuştur. Kamp yapmanın yanı sıra kamp dünyasındaki tüm gelişmeleri, aktif olarak hazırlayıp, kamp ihtiyaçlarının tüm detaylarını tüm okuyucularına paylaşmayı hedeflemiştir.

Mail: info@dusyola.com
Site: www.dusyola.com